AUTOBUSAMS
Maršrutai perjungiami išmaniuoju telefonu arba IR pulteliu

Ar galima įkelti logotipą, paveikslėlį, nuotrauką į švieslentę?

Ar galimą įkelti logotipą, paveikslėlį, nuotrauką ar net video į paprastą vienspalvę švieslentę. Taip galima. Dauguma švieslenčių turi tokią funkciją. Tik reikia  realiai suvokti kokio sudėtingumo turinį kelti yra prasmė ir kas bus matoma švieslentėje. Paprastus grafinius  juodai baltus paveikslėlius tokius kaip rodyklės, ženklai, "smailiukai" ir panašiai galima įkelti į bet kokio dydžio ir raiškos švieslentes. Bet jeigu Jūs norite įkelti nuotrauką arba sudėtingesnį logotipą, nėra prasmės tai daryti, jeigu švieslentės aukštis ir plotis yra mažesni nei 32 pikseliai (populiariausioms švieslentėms, susidedančioms iš P-10 modulių, tai yra 32 centimetrai) ir jeigu valdiklis neturi funkcijos keisti įtampos stiprumą, tenkantį atskiroms LED lemputėms.

  Tai reiškia  gali ar ne švieslentės valdiklis pritemdyti skirtingas LED lemputes, tai yra "suteikti" skirtingas ryškumo reikšmes joms, ar ne. Toliau tokius valdiklius vadinsime turinčiais pilkų atspalvių skalę.Pavyzdžiui kaip atrodys nuotrauka įkelta į 64 pikselių aukščio baltos spalvos LED švieslentę su paprastu (2 nuotrauka) ir su turinčiu pilkų atspalvių skalę (3 nuotrauka) valdikliais. Skirtumas akivaizdus, o kaip skiriasi kaina paprasto nuo turinčio pilkų atspalvių valdiklio? Jeigu švieslentės plotis ne didesnis nei 256 pikseliai, tai kainos skirtumas būtų 15€.

Kas yra skenavimas

Ne vienas švieslentės pirkėjas yra susidūręs su problema, kuomet vietoj numatyto teksto, laikrodžio ar kitokio turinio švieslentė rodo padrikai šviečiančias LED lemputes. Dažniausiai tai atsitinka, kai programuojant švieslentę kartu nusiunčiami ir neteisingi švieslentės parametrai su klaidingu skenavimo tipu. Koks jis turi būti priklauso nuo modulių, iš kurių susideda švieslentės. Kiekvienas modulių gamintojas naudoja skirtingas PCB plokštes, IC lustus ir įvairiai juos komponuoja. Tuomet švieslentės valdikliui reikia nurodyti kokia seka sujungiamos grandinės IC lustuose  konkrečiame modulyje. Tai daroma pasirenkant skenavimo tipą valdiklio programinėje įrangoje ir nusiunčiant jį į valdiklį kartu su kitais švieslentės parametrais tokiais kaip aukštis, plotis, spalvų kiekis ir kitais. Todėl nusipirkę švieslentę būtinai pareikalaukite iš pardavėjo nurodyti koks švieslentės modulių skenavimo tipas ir kiti esminiai parametrai,  kad, netyčia pakeitus, būtų galimybė juos atstatyti.

tiklapiui skenavimas lietuv 001

 

 

 

IP apsaugos klasės

IP apsaugos klasės klasifikavimas

Apsaugos klasė IP nusako elektros įrenginio atsparumą tam tikriems aplinkos veiksniams bei daiktams.

Pirmasis skaičius nurodo atsparumą kietiesiems kūnams arba dulkėms. Jo vertė yra nuo 0 iki 6.

Antrasis skaičius nurodo atsparumą vandeniui. Jo vertė yra nuo 0 iki 8.

Skaityti daugiau: IP apsaugos klasės

Švieslenčių moduliai

ekranas is modul
tipai modulių

  Daugumoje LED ekranų ir švieslenčių viena pagrindinių dalių  yra moduliai: iš  kurių, kaip iš kaladėlių susideda LED ekranai ir švieslentės. Kaip pastarieji taip ir moduliai gali būti skirti laukui, pusiau laukui ir vidaus- naudojimui patalpose. Taip pat moduliai gali būti vienspalviai, trijų spalvų, RGB.  Pastarieji susideda iš trijų spalvų LED ir, priklausomai nuo valdiklio galimybių,  gali šviesti septyniomis arba visom spalvomis. LED lemputės skirtinguose moduliuose sudėliotos skirtingu tankumu, nuo to priklauso minimalus ir maksimalus žiūrėjimo atstumas . Vienas šviesos taškas, iš kurių formuojamos raidės, grafika, paveiksliukai ir video, vadinamas pikseliu. Pikselis gali būti sudarytas iš vienos arba kelių LED lempučių įvairia konfigūracija:Atstumas tarp pikselių centrų yra vadinamas pikselių žingsniu ir įvairiuose moduliuose  gali būti nuo 1 mm iki 40 mm ir daugiau. Paprastai moduliai tipų pavadinimas prasideda P raide ir skaičiumi, kuris reiškia pikselio žingsnį milimetrais. Pvz. P-8 reiškia, kad modulio pikselių žingsnis yra 8 mm.  Priklausomai nuo pikselių žingsnio yra nustatomas mažiausias atstumas, kuriuo optimaliai matomas vaizdas švieslentėje arba ekrane. Švieslentėms, susidedančioms iš P-4 modulių mažiausias žiūrėjimo atstumas yra 3 m, P-6 ≥ 4-5m, P-8 ≥ 6-7m, P-10 ≥ 8-9m, P-13 ≥ 10-11m, P-25 ≥19-21m ir t.t. Priklausomai nuo LED lempučių rūšies moduliai pagrinde yra trijų tipų:  

DOT-pirmasis tipas  jau savo atgyveno ir sutinkamas palyginti retai; 
SMD- rekomenduotini naudoti vidaus ekranams ir švieslentėms, tai pat naudojami lauko salygomis (mes rekomenduojame naudoti lauko salygomis DIP modulius, kurie yra atsparesni atmosferos poveikiams:

           smd10litsmd lempa
   Privalumai: nebrangūs RGB (spalvoti) ir vienspalviai SMD moduliai dėl SMD lempučių pigumo; pagaminami ypač didelės raiškos (žingsnis tarp pikselių iki 1mm) moduliai; didelis matomumo kampas tiek  vertikaliai , tiek horizontaliai.    
   Trūkumai: palyginus su DIP lemputėmis praktiškai dvigubai trumpesnis tarnavimo laikas, greičiau atsiranda baltos šviesos disbalansas (balta šviesa su laiku įgija kitu atspalvių), mažiau atsparūs atmosferos ir fiziniams poveikiams. 
 
DIP – dažniausiai naudojami laukui ir pusiau laukui:
Privalumai: palyginus su SMD moduliais beveik dvigubai ilgesnis DIP lempučių tarnavimo laikas; didesnis nei SMD lempučių ryškumas; nepraranda  ryškumo esant žemoms aplinkos dip RGBdip lemptemperatūroms; dip10 litDIP moduliuose, skirtuose  laukui, naudojama izoliacinė derva ne tik apsaugo nuo drėgmės, bet ir išsklaido šilumą, skleidžiamą LED lempučių, o tai prailgina jų tarnavimo laiką.Trūkumai: mažesnis vertikalus matomumo kampas, brangesni ir sunkesni. 

 

 

 

 dinaminis pranesimu siuntimasRevoliucinė naujiena:  

       Kaip jau pastebėjote įprastuose DIP RGB rgb 3in1 moduliaimoduliuose visos spalvos yra išgaunamos iš trijų – žalios, raudonos ir mėlynos LED lempučių. Naujausia LED lempučių gamybos technologija leido patalpinti tris skirtingos spalvos LED kristalus į vieną DIP lemputę.     

       Naujųjų modulių pranašumas: mažesnis galimas pikselių žingsnis. Rodomas vaizdas išraiškingesnis ir žymiai ryškesnis. Mažesnis žingsnis tarp pikselių leidžia pagaminti didesnės raiškos ekranus ir švieslentes.
Nėra spalvų iškraipymo:  puikus spalvų miksavimas ir sodrumas.  Visos lemputes yra vienoje linijoje eilėje arba stulpelyje, todėl matomumo kampas yra didesnis ir be iškraipymų kaip įprastiniuose moduliuose, kuriuose matomos skirtingos spalvos, žiūrint į ekraną įvairiais kampais.
Mažesnės sąnaudos gamybos ir aptarnavimo procese.
Didesni LED kristalai naujose DIP lemputėse su apvalia viršūnėle pagerina visų spalvų gamą ir  ryškumą.
Dviem trečdaliais mažesnis LED lempučių kiekis tame pačiame plote atitinkamai sumažina gedimų tikimybę, o tai didina LED ekrano efektyvumą ir patikimumą.  palyginimas dip rgb 1in3           

        

Visos spalvos vienoje DIP lemputėje

3in1rgb

Įprastuose DIP RGB moduliuose visos spalvos yra išgaunamos iš trijų – žalios, raudonos ir mėlynos LED lempučių. Naujausia LED lempučių gamybos technologija leido patalpinti tris skirtingos spalvos LED kristalus į vieną DIP lemputę. Sekančiuose paveiksliukuose matomas skirtumas tarp įprastųjų  DIP RGB modulių ir naujųjų trys viename.Rodomas vaizdas išraiškingesnis ir žymiai ryškesnis. Mažesnis žingsnis tarp pikselių leidžia pagaminti didesnės raiškos ekranus ir švieslentes; nėra spalvų iškraipymo:  puikus spalvų miksavimas ir sodrumas.  Visos lemputes yra vienoje linijoje eilėje arba stulpelyje, todėl matomumo kampas yra didesnis ir be iškraipymų kaip įprastiniuose moduliuose, kuriuose matomos skirtingos spalvos, žiūrint į ekraną įvairiais kampais; mažesnės sąnaudos gamybos procese – mažesnė kaina; didesni LED kristalai naujose DIP lemputėse su apvalia viršūnėle pagerina visų spalvų gamą ir  ryškumą; dviem trečdaliais mažesnis LED lempučių kiekis tame pačiame plote atitinkamai sumažina gedimų tikimybę, o tai didina LED ekrano efektyvumą ir patikimumą. 

rgb 3in1 moduliai

 palyginimas dip rgb 1in3

  • DIP 3 viename nauda