Universali LED švieslentė sporto varžyboms 230x86cm su 24-14 s atakos laikmačiais

Krepsinis Demo

Universali LED švieslentė, skirta įvairių sporto varžybų rezultatų, tokių kaip futbolas, krepšinis, lauko tenisas, tinklinis, rankinis, vandensvydis, regbis, ledo ritulys, tenisas, beisbolas ir pan. rezultatų skaičiavimui ir atvaizdavimui, taip pat gali būti naudojama kaip įprastinė švieslentė informacijai ir reklamai.

• Namų/Svečių taškų aukštis: 32 cm, diapazonas nuo 0 iki 999.
  • Pagrindinio,pertraukų ir atakos laikmačių skaičių aukštis: 22 cm.
  • Prasižengusių žaidėjų numerių ir jų baudos trukmės laikmatis: aukštis 12 cm.
  • Komandinių pražangų skaičiavimas ir atvaizdavimas ryškiais kvadratiniais ženklais.
  • Komandinių minutės pertraukų skaičiavimas ir atvaizdavimas ryškiais stačiakampiais ženklais.
  • Teniso taškus skaičiuoja sekančiai : 15,30,40,AD arba, esant tie break'ui: 1,2,3,4 ir t.t.
  • Žaidimo kėlinių skaičių aukštis: iki 20 cm.
  • Setų, geimų ir panašiai atvaizdavimas. Skaičių aukštis 12-28 cm (priklauso nuo žaidimo pobūdžio).
  • Komandų pavadinimų aukštis iki 16 cm (galima įkelti naudojant išmaniuosius telefonus). Komandų pavadinimų zoną galima naudoti informacinei eilutei, laiko, temperatūros,atbulinio laiko skaičiavimo atvaizdavimui.
  • Paskutinės dešimt kėlinio arba atakos laiko sekundės rodomos su dešimtosiomis sekundės dalimis.
  • Galimas kėlinių ir pratęsimų laiko pasirinkimas.
  • Kėlinių ir atakos laikmačių korekcija didėjančia arba mažėjančia tvarka 0,1 s tikslumu.
  • Taškų, pražangų, min. pertraukų skaičių korekcija didėjančia/mažėjančia tvarka.
  • Visų parametrų (laikmačiai, taškai, pražangos, setai, laikas, min. pertraukos ir panašiai) išsaugojimas žaidimo metu.
  • Visų žaidimo parametrų atstatymas švieslentėje bet kuriuo metu.
  • Skirtingi žaidimai perjungiami vienu klavišo paspaudimu.
  • Sirenos garsas skleidžiamas automatiškai pasibaigus kėliniui, atakai, pertraukai ir likus iki pertraukos pabaigos 2 min., 10 s (krepšinio rungtynėse) arba kitu laiku (įvairiai skirtinguose žaidimuose, atitinkamai sporto federacijų reikalavimams). Taip pat sireną galima įjungti bet kuriuo metu.
  • Sirenos garsą skleidžia konsolė arba kompiuteris, prie kurių savarankiškai galima prijungti papildomą garsiakalbį arba už papildomą kainą galime integruoti  iki 150 db garsumo sireną prie švieslentės.
  • Galimybė prijungti vieną, du ar daugiau papildomų atakos laikmačių (skaičių dydis nuo 22 iki 43 cm), kurie gali rodyti namų ir svečių taškus, jeigu  sporto šakai nereikalingas atakos laikmatis.
  • Į švieslentę galima įkelti logotipus, paprastus paveikslėlius, judančius paveikslėlius GIF, FLV formatais.
  • Valdymas: konsolė liečiamu ekranu (į kainą neįskaičiuota), kompiuteris arba  planšetė su Windows operacine sistema (į kainą neįskaičiuota). Pagrindinė prieiga prie švieslentės yra WiFi sąsaja (atstumas iki švieslentės <= 40 m atvirame plote). Galima pasirinkti kitas sąsajas: LAN (nemokamai, kabelis neįskaičiuotas), radijo bangomis (už papildomą kainą), RS232  (atstumas iki 20 m, kabelis neįskaičiuotas), RS485 sąsaja (atstumas iki 1200 m, kabelis neįskaičiuotas).
  • Pasikeitus oficialioms sporto šakos taisyklėms programinė įranga yra atnaujinama.

TECHNINIAI ŠVIESLENTĖS PARAMETRAI

• Maitinimas:220-240Vac, 50-60 Hz
  • Modulių tipas: P-10 SMD arba  DIP vienspalviai ( skirtingoms švieslentės zonoms galima pasirinkti kitos spalvos modulius)
  • Švieslentės svoris: 36 kg
  • Apsauga nuo smūgių: priekinė dalis - polikarbonato danga (už papildomą kainą)
  • Komplektacija: švieslentė,  programinė įranga*  ir vartotojo instrukcija. USB-COM adapteris (švieslentėms su RS232 sąsaja)
  • Garantija: 12 mėn.
  • * Nemokamai suteikiama programinė įranga keturioms sporto šakoms, kurias galima pasirinkti iš keturiolikos bazinių: krepšinio, futbolo, ledo ritulio, tinklinio, salės futbolo, rankinio, teniso, paplūdimio tinklinio, paplūdimio futbolo, badmintono, stalo teniso, plaukimo, vandensvydžio, regbio.

Gaminame bet kokio dydžio, įvairių spalvų LED sportinių varžybų rezultatų švieslentes-tablo.