AUTOBUSAMS
Maršrutai perjungiami išmaniuoju telefonu arba IR pulteliu

Švieslenčių moduliai

ekranas is modul
tipai modulių

  Daugumoje LED ekranų ir švieslenčių viena pagrindinių dalių  yra moduliai: iš  kurių, kaip iš kaladėlių susideda LED ekranai ir švieslentės. Kaip pastarieji taip ir moduliai gali būti skirti laukui, pusiau laukui ir vidaus- naudojimui patalpose. Taip pat moduliai gali būti vienspalviai, trijų spalvų, RGB.  Pastarieji susideda iš trijų spalvų LED ir, priklausomai nuo valdiklio galimybių,  gali šviesti septyniomis arba visom spalvomis. LED lemputės skirtinguose moduliuose sudėliotos skirtingu tankumu, nuo to priklauso minimalus ir maksimalus žiūrėjimo atstumas . Vienas šviesos taškas, iš kurių formuojamos raidės, grafika, paveiksliukai ir video, vadinamas pikseliu. Pikselis gali būti sudarytas iš vienos arba kelių LED lempučių įvairia konfigūracija:Atstumas tarp pikselių centrų yra vadinamas pikselių žingsniu ir įvairiuose moduliuose  gali būti nuo 1 mm iki 40 mm ir daugiau. Paprastai moduliai tipų pavadinimas prasideda P raide ir skaičiumi, kuris reiškia pikselio žingsnį milimetrais. Pvz. P-8 reiškia, kad modulio pikselių žingsnis yra 8 mm.  Priklausomai nuo pikselių žingsnio yra nustatomas mažiausias atstumas, kuriuo optimaliai matomas vaizdas švieslentėje arba ekrane. Švieslentėms, susidedančioms iš P-4 modulių mažiausias žiūrėjimo atstumas yra 3 m, P-6 ≥ 4-5m, P-8 ≥ 6-7m, P-10 ≥ 8-9m, P-13 ≥ 10-11m, P-25 ≥19-21m ir t.t. Priklausomai nuo LED lempučių rūšies moduliai pagrinde yra trijų tipų:  

DOT-pirmasis tipas  jau savo atgyveno ir sutinkamas palyginti retai; 
SMD- rekomenduotini naudoti vidaus ekranams ir švieslentėms, tai pat naudojami lauko salygomis (mes rekomenduojame naudoti lauko salygomis DIP modulius, kurie yra atsparesni atmosferos poveikiams:

           smd10litsmd lempa
   Privalumai: nebrangūs RGB (spalvoti) ir vienspalviai SMD moduliai dėl SMD lempučių pigumo; pagaminami ypač didelės raiškos (žingsnis tarp pikselių iki 1mm) moduliai; didelis matomumo kampas tiek  vertikaliai , tiek horizontaliai.    
   Trūkumai: palyginus su DIP lemputėmis praktiškai dvigubai trumpesnis tarnavimo laikas, greičiau atsiranda baltos šviesos disbalansas (balta šviesa su laiku įgija kitu atspalvių), mažiau atsparūs atmosferos ir fiziniams poveikiams. 
 
DIP – dažniausiai naudojami laukui ir pusiau laukui:
Privalumai: palyginus su SMD moduliais beveik dvigubai ilgesnis DIP lempučių tarnavimo laikas; didesnis nei SMD lempučių ryškumas; nepraranda  ryškumo esant žemoms aplinkos dip RGBdip lemptemperatūroms; dip10 litDIP moduliuose, skirtuose  laukui, naudojama izoliacinė derva ne tik apsaugo nuo drėgmės, bet ir išsklaido šilumą, skleidžiamą LED lempučių, o tai prailgina jų tarnavimo laiką.Trūkumai: mažesnis vertikalus matomumo kampas, brangesni ir sunkesni. 

 

 

 

 dinaminis pranesimu siuntimasRevoliucinė naujiena:  

       Kaip jau pastebėjote įprastuose DIP RGB rgb 3in1 moduliaimoduliuose visos spalvos yra išgaunamos iš trijų – žalios, raudonos ir mėlynos LED lempučių. Naujausia LED lempučių gamybos technologija leido patalpinti tris skirtingos spalvos LED kristalus į vieną DIP lemputę.     

       Naujųjų modulių pranašumas: mažesnis galimas pikselių žingsnis. Rodomas vaizdas išraiškingesnis ir žymiai ryškesnis. Mažesnis žingsnis tarp pikselių leidžia pagaminti didesnės raiškos ekranus ir švieslentes.
Nėra spalvų iškraipymo:  puikus spalvų miksavimas ir sodrumas.  Visos lemputes yra vienoje linijoje eilėje arba stulpelyje, todėl matomumo kampas yra didesnis ir be iškraipymų kaip įprastiniuose moduliuose, kuriuose matomos skirtingos spalvos, žiūrint į ekraną įvairiais kampais.
Mažesnės sąnaudos gamybos ir aptarnavimo procese.
Didesni LED kristalai naujose DIP lemputėse su apvalia viršūnėle pagerina visų spalvų gamą ir  ryškumą.
Dviem trečdaliais mažesnis LED lempučių kiekis tame pačiame plote atitinkamai sumažina gedimų tikimybę, o tai didina LED ekrano efektyvumą ir patikimumą.  palyginimas dip rgb 1in3